kluby aikido z województwa mazowieckiego

Warszawa
Klub Aikido Tanren Dojo
ul. Lanciego 12
www.tanren.pl
W klubie Aikido Tanren Dojo prowadzone są treningi Aikido dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz specjalne zajęcia Aikido-Integracyjne dla małych dzieci z rodzicami. Klub mieści w Warszawie na Ursynowie blisko stacji metra Natolin. Do klubu można dołączyć przez cały rok. Zapraszamy!
Warszawa, Piaseczno
Aikido Warszawa
http://aikidowarszawa.pl/flash/index.html
michal@aikidowarszawa.pl Prowadzimy zajęcia w dojo w Warszawie, przy ulicy Okopowej 55a, Górczewskiej 201, Przybyszewskiego 45 oraz w Piasecznie przy ulicy Głównej 50. Ze względu na wiek dzielimy grupy na dzieci oraz młodzież i dorosłych. Zapisy trwają cały rok ? każdy może dołączyć w dowolnym terminie i dogodnej dla niego lokalizacji. Serdecznie zapraszamy ;)

Warszawa
Aikido Aikikai - Klub SOTO
Karolkowa 28
www.soto.waw.pl/
soto@soto.waw.pl
Klub Aikido działający w SOTO - Dalekowschodnim Centrum Kulturalno-Sportowym, pod kierunkiem Tomasza Sowińskiego 5 Dan. W klubie prowadzone są treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Klub organizuje letnie i zimowe obozy sportowe.
Warszawa
Akademia Aikido Budokai - Sztuki Walki i Samoobrona
ul.Bobrowiecka 9
www.budokai.pl/
michalaikido@o2.pl
Akademia Aikido Budokai Warszawa - Zapraszamy na treningi Aikido - japońskiej sztuki walki odbywające się w przyjaznej atmosferze i w duchu wschodniej kultury
GRODZISK MAZOWIECKI
AIKIDO KLUB SOHEI
UL. SPÓŁDZIELCZA 9
http://aikidoabc.pl/
giom@go2.pl
Do dyspozycji mamy dużą klimatyzowaną salę. Osoby zainteresowane treningami zapraszamy przed zajęciami o zgłoszenie się do instruktora. Obowiązuje luzny i wygodny strój sportowy, ćwiczymy na boso na matach
Warszawa
Aikido IQ
Al. Niepodległości 27
http://www.aikidoiq.pl/
marcin.velinov@gmail.com
Akademia Aikido IQ prowadzona jest przez Marcin Velinov 5 DAN, uczeń Gianpietro Savegnago 8 DAN i dubler Steven Seagal 7 DAN. Naszą pasją jest uczenie Aikido japońskiej sztuki walki, możliwie w najbardziej tradycyjnym stylu szkoły Mistrza Hirokazu Kobayashi.
Warszawa
Warszawski Klub Aikido Aikikai
Broniewskiego 9A/61
http://www.aikikai.com.pl/
info@aikikai.com.pl
Warszawa
Klub Aikido Kyodō
Jastrzębowskiego 22
http://www.kyodo.pl/
Warszawa
Pantera Family & Sport Club
Powsińska 25
http://www.pantera.waw.pl/
info@pantera.waw.pl
Warszawa
Warszawskie Centrum Aikido
Niecała 14
http://aikido.warszawa.pl
info@aikido.warszawa.pl
Warszawa
Seshin Klub Aikido
bazioaikido@gmail.com

stat4u strona o aikido sitemap